Staj İşlemeleri

Staj dönemi yaklaşıyor, herkesi farklı bir heyecan sarıyor. Staj zorunluluğu olan öğrencileri ise staj yeri bulma stresi kaplıyor.

Bir çok öğrenci gibi biyomedikal cihaz teknolojisinde öğrenim gören öğrencilerde staj yeri bulmak konusunda oldukça zorlu bir süreç yaşıyor.Adaylar kendilerini geliştirebilmek ve sektörü yakından tanımak amacıyla iyi bir firma veya kurumda staj yapmak istiyor.

Birçok firma staj yapmak isteyen öğrenciler konusunda bizimle iletişime geçiyor ve stajyer aradıklarını belirtiyorlar.Sayfamız stajyer arayaan kurum ve staj yeri arayan öğrenciler için adeta bir köprü oluyor ve hızlıca çözüme kavuşturuyor.

Eğer sizde staj yeri bulmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve arkanıza yaslanın en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Biyomedikal Staj başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz

  İkametgah ili

  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU VE AYDINLATMA METNİ

  (1) Bu Kanunun amacı, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın
  gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemektir.
  (2)Vermiş olduğunuz bilgiler ve belgeler ilgili firmalar veya kurumlar ile paylaşılabilir.
  (3) Sayfamız sadece staj yeri arayan ve stajyer öğrenci kabul eden firma veya kurumlar arasındaki bağlantıyı daha kolay kurabilmek amacı ile bu hizmeti sunmaktadır.
  (4) İlgili firma veya kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir bağlantımız yoktur.
  (5) Stajyer öğrenci veya Kurumun yaşadığı problemler hakkında sorumluluk kişiye veya kuruma aittir.
  -Girmiş olduğum bilgileri kontrol ettim ve doğruluğunu kabul ederim.Kişisel verilerimin KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU kapsamında işlenmesini beyan ederim.

  Girmiş olduğum bilgileri ve uyarıları okudum,kontrol ettim ve doğruluğunu kabul ederim.

  biyomedikal mühendisliği