4.5G Salla Kazan Ramazan Kampanyası Turkcell

Ramazanda Salla Kazan’da 4 hafta sallayın, kendinize ve sevdiklerinize özel internet hediyeleri kazanın!​

4.5G Salla Kazan Ramazan Kampanyası

Ramazanda Salla Kazan’da 4 hafta sallayın, kendinize ve sevdiklerinize özel internet hediyeleri kazanın!​

30 Mart 2022 – 3 Mayıs 2022 tarihleri arasında Salla Kazan Kampanyası’nda 4 hafta sallama yapan Turkcell bireysel/kurumsal, faturalı/faturasız ses müşterilerine haftalık 2GB ve 3 yakınına hediye etmek üzere günlük 1 GB hediye sunulmaya başlanacaktır.Turkcell 4.5G Salla Kazan Ramazan Kampanyasına

katılmak için tıklayın.

Müşterinin haftalık 2GB hediyesini ve yakınlarına paylaşabileceği günlük 1GB hediyesini alması için kampanya tarihleri arasında 4 kere sallama yapmış olması ve Dijital Operatör uygulaması içerisinde hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasından hediyesini aktiflemesi gerekir.

Müşteri her hafta Dijital Operatör uygulaması içinde hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasında kaç kez sallama yaptığını, hediye kazanabilmesi için kaç kaz daha sallaması gerektiğine dair bilgilendirme kartlarını görebilecektir. Müşteri, yakınına hediye edebileceği 1GB interneti Dijital Operatör uygulaması içerisinde hediye ikonuna basıldığı zaman açılan Hediye Havuzu sayfasından gönderebilir.

Bu sayfada hediye hakkı kazandığında açılacak hediye kartına basınca, açılacak ekranda yakınının numarasını girmesi için bir alan çıkacak ve müşteriden numarayı yazması istenecektir. Hediye gönderiminin yapılabilmesi için müşterinin hediyesini göndermek istediği yakını; Turkcell bireysel/kurumsal, faturalı/faturasız ses müşterisi olması gerekmektedir.

Müşteri bu adımı onayladıktan sonra numarasını girdiği Turkcell müşterisine günlük 1 GB hediye edilecektir.

Faturalı müşteriler 4. sallamadan sonra hediyelerini aktifleme haklarını kazanırlar, faturasız müşteriler ise 3 Mayıs itibariyla hediyelerini aktiflemeye hak kazanırlar. Kazanılan ve hediye edilen hakların aktiflenmesi için son tarih 4 Mayıs’tır. Bu tarihten sonra hediye hakkı kaybolur. Kampanyadan data müşterileri faydalanamaz.