Bip İle Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell kullanıcıları tarafından bilinen BİP Kullan Kazan Kampanyasına siz de katılarak mesajlaşma yoğunluğunuza bağlı olarak haftalık 1 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

BİP Kullan Kazan Kampanyası

Bip İle Bedava İnternet Kazanmak için Tıklayın

Bip kullan kazan kampanyası ile Bip yıldızı olup bedava internet kazanmak için size özel olarak belirlenen mesaj atma hedefine ulaşmanız yeterlidir.

BİP Uygulaması üzerinden sevdiklerinize attığınız mesaj yoğunluğunda belirtilen hedeflere ulaşıldığı takdirde günlük 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için BİP Yıldızları kampanyasına katılabilirsiniz.

BİP Bil Kazan Kampanyası

BİP Bedava İnternet kazanabilmek için BİP uygulaması üzerinden Bil Kazan bilgi yarışmasına katılarak sorulan sorulara cevap verip 1 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcellilere Özel olarak hazırlanan bu bilgi yarışmasında 10 tane soru sorulmaktadır. İlk aşamayı geçtikten sonra hediyenizi alabileceğiniz gibi, 2. Aşamaya geçerek 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

BİP Kim 1 GB İster

BİP uygulaması üzerinde yayınlanan Kim 1 GB ister bilgi yarışmasına siz de katılarak 1 GB internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Toplamda 15 sorunun sorulduğu Kim 1 GB ister yarışmasında istediğinizde sorudan çekilme hakkınız bulunmaktadır. Tüm sorulan sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde 1 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

BİP Bil Kazan Bedava İnternet

BİP uygulamasına giriş yaptığınızda Keşfet kısmında aratma yaparak Kazan Kazan bilgi yarışmasına girip her soruda doğru cevaba 1 GB, yanlış cevaba ise 500 MB hediye verilmektedir. BİP Kazan Kazan yarışmasına katıldığınız takdirde cevapladığınız her sorunun ücreti 5 TL olarak bildirilmiştir.

BİP Sen Yap Diye Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP uygulaması üzerinden bedava internet kazanabilmek için BİP uygulaması üzerinde olan #senyapdiye kanalını takip ederek size sunulan görevleri tamamladığınız takdirde 20 GB kadar bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Bedava internet kazanmak için BİP uygulaması üzerinden Keşfet linkine tıklayıp #senyapdiye kanalını takip etmeniz yeterlidir.

BİP Hadi Bilgi Yarışması

Canlı canlı siz değerli Turkcellilere sunulan Hadi Bilgi yarışmasında 4 oda ve 4 soru sorulmaktadır. Toplamda 16 sorunun sorulduğu bu bilgi yarışmasında hem para ödülü kazanabilir hem de 1 GB internet kazanabilirsiniz. Günde 2 defa belirli saatlerde yapılan yarışmaya katılmak için Hadi kanalını takip etmeniz yeterlidir.

BİP Sürpriz Nokta Bedava İnternet

BİP uygulamasına girdiğinizde telefonunuzun konumunu açarak haritada belirtilen hediyenin yanına gidip hediyenizi almanız yeterli olacaktır. Konuma göre hediye veren BİP Sürpriz Nokta sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP Hediye Yarışı Hediye İnternet

BİP üzerinden attığınız mesajları puan olarak biriktiren BİP Hediye Yarışı sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden ne kadar çok mesaj ve arama yaparsanız buna bağlı olarak puan alacaksınız. Haftada bir kez katılma hakkınızın bulunduğu BİP Hediye Yarışı sayesinde kazandığınız puana bağlı olarak 50 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.