BiP Hediye Avı ile İnternet kazanma

BiP Hediye Avı ile her hafta internet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz! BiP’ten BiP’i sesli veya görüntülü arayarak puan toplamaya başlayabilirsiniz.  Toplamda eğer en fazla puan toplayan 35.000 kişi arasında olursanız haftalık olarak 5 GB’a kadar çıkan ödüller sizin! Kampanyadan faydalanabilmek için BiP Hediye Avı kanalını takip etmeniz gerekmektedir.

Hemen İnternet Kazanmak İçin TıklayınArtık sadece BiP’ten BiP’e aramaların her saniyesi sana 5 puan kazandırıyor. Sen de en fazla puan toplayan 305.000 kişiden biri ol, Haftalık 5GB’a kadar hediyeler senin olsun. Üstelik her hafta tekrar kazanmak senin elinde. 7 Aralık 2020 den itibaren atılan mesajlar yarışa dahil değildir. 19 Nisan’dan itibaren BiP indirtmeden ve indirmeden kazanılan puanlar da kurgu kapsamından çıkarılmıştır. 

Kaçıncı sırada olduğumu ve kaç puan topladığımı nasıl öğrenebilirim?

BiP Hediye Avı Kanalı sana yarışma boyunca kaç puan topladığını ve hangi sırada olduğunu gösterecektir. Yarışmadayken kaç puan aldığını, şu an için hangi sıralamada olduğunu, geçen hafta kazananların kaç puan aldığını ve yarışmaya katılım koşullarını bu kanal ile öğrenebilirsin. Turkcell müşterisi değilsen nasıl bir yol izlemen gerektiğini de yine bu kanaldan öğrenebilirsin.
Yarış kanalına girdikten sonra, BİP Uygulamasına tıkla ve Keşfet alanını incele! Burada göreceğin bilgiler son yarım saati içermemektedir.

Nedir?

Web’den atılan mesajlar, servis ve kanallara gönderilen mesajlar, toplu gönderimler ve kötüye kullanımlar; 444, 850, diğer özel ve sabit hat numaraları yarışa dahil değildir. BiP’i silip tekrar yüklemek puan kazandırmaz. 

BiP Hediye Avı ile her hafta kazanma fırsatı elde edebilirsiniz!  BiP’ten BiP’e yapılan aramaların her saniyesi 5 puan kazandırır. Toplamda eğer en fazla puan toplayanlar arasında 35.000 kişi arasında olursanız haftalık olarak 5 GB’a kadar çıkan ödüller sizin! 19 Nisandan itibaren BiP indirtmeden ve indirmeden kazanılan puanlar da kurgu kapsamından çıkarılmıştır. 

Kampanyaya kimler katılabilir?

Kurumsal ya da Bireysel Hattı olan tüm Turkcell BiP kullanıcıları bu kampanyaya katılma hakkına sahiptirler. Kullanıcıların hatlarında borçlarından ötürü bir kapanma olmaması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan hattın TCKN’si ile ilgili olarak diğer hatlarda olumsuz bir sicil bulunmaması gerekir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

BiP uygulamasını yükleyip, Keşfet’te bulunan BiP Hediye Avı kanalını takip edin! Ardından BiP’ten yaptığınız her sesli arama BiP Hediye Avı’ndan puan olarak size gelsin!